• 22 Ocak 2021 / Cuma 14:34
Cüneyt Ulusoy

Cüneyt Ulusoy

CFO, Mali İşler Direktörü

1968 yılında Kocaeli’nde doğmuştur. Kadıköy Ticaret Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1993 – 1998 yılları arasında Sayıl Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Muhasebe Müdürü olar

Cüneyt Ulusoy

CFO, Mali İşler Direktörü

Son Yazıları

Bulut çözümleri ile gelen maliyet avantajı ve daha verimli iş süreçleri bizi geleceğe taşıyor.

eFinans ile hayata geçirdiğimiz entegrasyon sayesinde muhasebe operasyonlarımızın hızını ve kalitesini arttırdık.

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuştur. Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarladığı ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır. Geniş tasarımcı kadrosuyla birlikte kusursuz teknolojisini el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek bağlılık yaratan ve klasikleşen “Hotiç Çizgisi”ni yaratmıştır. 78 yıldır büyük bir ekibin emek ve yaratıcılığı ile ilerlemektedir. Bugün Türkiye’nin sektöründeki en güçlü markalarından biri olan Hotiç’in yurt içi ve yurt dışında 135 mağazası bulunmaktadır.

Hotiç olarak ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesini koruyup arttırmak için tüm gerekli araştırmaları ve yatırımları yapıyoruz. Bunu yaparken sadece mağaza ve ürünlerimize odaklanmıyoruz. Arka planda işleyen süreçlerin de en az ürünlerimiz kadar mükemmel olmasını istiyoruz. Bu kapsamda, 2014 yılında eFinans ile girdiğimiz e-Dönüşüm sürecine e-Fatura ürünü ile başladık. e-Fatura sistemine dahil olan tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza gönderdiğimiz kağıt faturaları, artık online ortamda gönderebiliyoruz. e-Fatura ile yaşadığımız bu süreç ve tasarruf deneyimi, bizi diğer bir e-Dönüşüm ürünü olan e-Arşiv’i de kullanmaya ikna etti. Böylece, bu büyük operasyonu, güvenilirliği, konudaki uzmanlığı, sahip olduğu teknik altyapı ile uzun vadeli bir hizmet alabileceğimiz eFinans’ın da desteğiyle başlattık ve başarıyla tamamladık. 

Bulut çözümler ile düşürdüğümüz maliyetler ve kısalan iş süreçleri, ürün çeşitliliğimizi ve mağazalarda verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmamıza olanak sağlıyor.

200 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön