• 22 Ocak 2021 / Cuma 16:18
Kerem Gözalan

Kerem Gözalan

Yönetici Ortak

Perakende sektörünün yanında, geçmişte ve bugün İnşaat, Turizm ve Hizmet sektörlerinde de yatırım­larda bulunarak aktif büyümesini sürdüren Gözalan Group’un Yönetici Ortağı Kerem Gö­zalan, İstanbul İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine Irvine

Kerem Gözalan

Yönetici Ortak

Son Yazıları

Çok katmanlı bir yapı ve tek bir database ile geleceğimize odaklandık

Mevcut şirketlerimizi, Franchise’larımızı, V3 ERP ile beraber çalışan B2C, WMS, Omni-Customer uygulamalarını tek bir database’de yönetmenin kolaylığı ile hız, çeviklik ve güç kazandık.

Gözalan Group olarak, Türkiye ve yakın coğrafyadaki diğer ülkelerde başta perakende ve hazır giyim olmak üzere, Columbia, Mustang Jeans, Sorel, Prana ve Mountain Hardware markalarını 6 ülkede 400’ün üzerinde satış noktasına dağıtıyoruz ve kendi mağazalarımızın uluslararası hizmet standartlarında işletmesini üstlenmiş durumdayız. Bunun yanında özellikle Columbia ve Mustang Jeans’in hızla gelişen perakende operasyonunda 55’in üzerinde mağaza yönetiyoruz. Grubumuzun amiral gemisi olan Columbia ile yollarımız 2004’te kesişti ve şu anda Türkiye, ciro ve adet olarak, Avrupa’nın en büyük ve önem taşıyan ülkesi haline geldi. 

V3 yazılımını bünyemize entegre etme sürecinde şirketlerimizin her departmanından “proje liderleri” belirledik ve yazılımı tamamıyla fonksiyonel olarak 6 ay gibi kısa bir sürede canlı kullanıma getirmeyi başardık. Nebim V3 ERP’de, özellikle tedarik zinciri, bizim gibi ithalat ve ihracatı yoğun olan firmalar için elzem olan dış ticaret yönetimi, mağazalar ve satış noktaları arasında transfer, belirlenen verimlilik kriterleri çerçevesinde otomatik oluşturma gibi konularda bize çok katkıda bulundu. Gelinen noktada, optimizasyonu sürekli geliştirmeleri, tüm şirket kadrolarımızdan gelen geri bildirimler ile hızlı bir şekilde  gerçekleştiriyor ve daha da verimli kullanıyoruz. 

V3 sayesinde bir başka ve hayati önem taşıyan kazancımız ise, anlık satış maliyetlerinin sistem tarafından görülebilir hale gelmesi oldu ki bu bizim finansal raporları detaylı ve günlük hazırlamamızı ve neticesinde de periyodik hedef/gerçekleşen denkleminde büyük resimden uzaklaşmadan süreç analizleri yapabilmemizi sağladı.

G.İ.B. tarafından bildirilerek yeni TTK nezninde zorunlu olarak geçilmesi gereken e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi yeni uygulamaların entegrasyonunu sorunsuz bir şekilde yapabildik. Düşünüldüğü zaman, senede milyonlarca işlemin evrak yapısı olarak değişimini gerektiren ve her şeyi dijital ortama taşıyan bu işlemlerin tümünün tek bir yazılım ile çözülebilmesi, maliyet ve iş yükü anlamında yine perakendecilerin V3’ü seçmelerini gerektiren bir başka nokta. Nebim V3 programı hızla gelişen ve kurumsallaşan perakende sektörünün dinamiklerinin doğurduğu ihtiyaçları karşılayabilmek adına tasarlanmış ve zorunlu olarak değişecek tüm ticari kavramları eksiksiz bir şekilde entegre edebilecek bir şekilde hazırlanmış olduğundan, gelecek adına da doğru bir ERP seçtiğimize inanıyoruz.

252 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön