• 9 Ağustos 2020 / Pazar 19:46

ERP'nin kurumsal hafıza ve kültürün oluşmasındaki yeri tartışılmazdır.

3 milyon metrekarenin üzerinde inşa ettiği konut, A Plus Ofis, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, endüstriyel tesis, lojistik merkez, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi santral projelerinde ERP programı ile tüm yapım, satış, kiralama ve finans süreçlerini birbirine bağlamıştır. Sur Yapı, şantiye ve merkez entegrasyonu ile tüm iş süreçlerini izleyip raporlama altyapısını her gün daha da geliştirmektedir.

Sur Yapı’da kullanmakta olduğumuz ERP sisteminin sayısız faydalarından en önde olanı; bilginin oluşturulmasında ve ulaşımında sağladığı kolaylık ve iş akışlarının geliştirilmesinde sağladığı katkıdır. ERP sistemimizin kurumsal hafıza ve kültürün oluşmasındaki yeri tartışılmazdır.

Sur Yapı, artan iş hacimlerinin yönetilmesi için ERP kullanımına 2004 yılında başlamıştır. Taşeron Yönetimi ve Satınalma Yönetimi modüllerinin kullanımı ile başladığı bu süreçte gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda CRM (Gayrimenkul Satış-Pazarlama), Finans Yönetimi, Mülk Yönetimi, İş Geliştirme, Lojistik Depo, Keşif-Bütçe, İşveren Sözleşme, Planlama ve İlerleme Raporları, Tasarım Yönetimi, Sözleşme Hazırlık gibi modüllerin kullanımına geçmiştir.

166 kez görüntülendi. 06.17.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön