• 22 Ocak 2021 / Cuma 16:36
Tayfun Yiğit

Tayfun Yiğit

İndex Grup Bilgi Sistemleri Direktörü

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (1987) mezunu olan Tayfun Yiğit, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik Sertifika programını tamamladı. Mezun olduğu günden bu yana bilişim sektöründe birçok pozisyonda görev

Tayfun Yiğit

İndex Grup Bilgi Sistemleri Direktörü

Son Yazıları

Global Hedeflerimiz İçin Uluslararası Standartlarda Bir Çözüme Sahip Olduk

İş süreçlerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için Detaysoft danışmanlığında SAP çözümlerini tercih ettik.

İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 10.07.1989 tarihinde, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak amacı ile kurulmuştur. İndeks Bilgisayar A.Ş., 200’den fazla dünya markasının dağıtımını gerçekleştirmekte, 500 personele ve 8000’den fazla iş ortağına sahip, 2001 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri sektöründe liderliği elinde bulunduran bir şirketler grubu halini almıştır. Bir holding yapısında faaliyet gösteren İndeks, hepsi farklı teknoloji ürünleri alanlarında faaliyet gösteren 6 şirketi (Index, Datagate, Despec, Netex, Artım, Teklos) bünyesinde barındırmaktadır. 

Dinamik ve hızla büyüyen şirketlerimiz için, iş süreçlerimizin, müşterilerimizin ve yönetim ekiplerimizin gelecekteki muhtemel ihtiyaçlarının tam entegre çözümler ile sağlanabiliyor olması, yenilikçi ve sürekli güncellenen dinamik yapısına ve global ekosistemine dahil olmamız, SAP çözümlerini tercih etmemizdeki en etkin unsurlar olmuştur. 
Detaysoft ile yapılan 14 aylık bir geçiş projesi sonrası gelinen noktada, SAP sistemleri ile iş süreçlerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak sistematik, çok fonksiyonlu, standart ve entegre uygulamalar ile bütünsel bir çalışma ortamı yaratılmıştır. 
Bu sayede iş ortaklarımızı, müşterilerimizi ve kendi ekiplerimizi sistemin bir parçası haline getirmiş olmakla birlikte, bu yapıya sürekli gelişen ve yenilenen çözümleri ile destek olacak global bir çözüm ortağına da sahip olunmuştur. 
İndex grup ve Detaysoft üst yönetiminin projeyi sahiplenmesi, proje ekibinin başarı odaklı ve özverili çalışmaları, sistematik proje yönetim uygulamaları ve şirketlerin iş yapış kültürü, iş birliği, sonuç odaklı yaklaşımı başarıyı getiren en önemli kriterler olmuştur.

198 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön