• 22 Ocak 2021 / Cuma 15:15
Volkan biçer

Volkan biçer

Kurucu Ortak

Volkan Biçer, Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde lisans eğitimini aldıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Turkcell’in Mobil Pazarlama & Reklam Departmanı’nda Ürün Yöneticisi, ardından Yahoo! EMEA ekibin

Volkan biçer

Kurucu Ortak

Son Yazıları

INSPARK aklımızda olan iş modelini, mevcut durumumuzu ve nereye gitmek istediğimizi anlayabildi

Mobilike için takip ve analiz önemlidir. Neler yaptığımızı görüp işlerin sonucunu analiz ederek ilerisini planlayabilmeliydik.

Mobil reklam sektöründe Türkiye’nin lider şirketi Mobilike, 2009 yılında Volkan Biçer ve Şekip Can Gökalp tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin en geniş mobil reklam ağına sahip olan Mobilike, akıllı telefonlarda ve tabletlerde aylık 4 milyardan fazla gösterim sağlayan bir yayıncı ağını yönetmektedir. Çeşitli ve yenilikçi mobil reklam ürünleri ile Türkiye’deki mobil internet kullanıcılarının %65’ine ulaşmaktadır.

Mobilike, Türkiye’de akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanan reklamlarda rich media ve video reklamlarını yayınlayan ilk şirkettir. Sunduğu premium mecraları, farklı reklam modelleri ve gelişmiş teknolojileri ile Mobilike bir reklam satış evi olarak tanımlanabilir.

Türkiye’nin önde gelen bulut bilişim firmalarından biri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun, akıllı iş çözümleri sunmaktayız. 25 yıllık yazılım uygulama deneyimimiz, 8 yılı aşkın Salesforce.com CRM deneyimimiz ile müşterilerimizin pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilecekleri CRM çözümleri, projeleri gerçekleştirmekteyiz. Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı olarak bilgi birikimimize katkı sağlayan 350’den fazla müşterimizin bugün bulut bilişimin avantajlarından en yüksek seviyede faydalandıklarını görmek bizim için en değerli müşteri referansıdır.

CRM projelerinin başarısı, öncelikle üst yönetimin sponsorluğu, şirket içindeki proje ekibinin kararlılığı ve çalışanların motivasyonuna bağlıdır. Mobilike, Salesforce CRM projesinde bu anlamda kusursuz destek verdi. 
 

217 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön