• 21 Ocak 2021 / Perşembe 11:57
İbrahim Makul

İbrahim Makul

Dikey Ürünler ve Çözüm Ortakları Müdürü

İbrahim Makul

Dikey Ürünler ve Çözüm Ortakları Müdürü

Son Yazıları

Mobil Saha Satış Otomasyonu - Logo

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki ivmeli değişim, kurumların iş süreçlerini dijitalleşmeye zorluyor ve dijitalleşmeyle birlikte, bilgiye zamandan ve mekândan bağımsız ulaşmak bir ihtiyaç olarak görülüyor. Dijital dönüşümün ve teknolojinin geleceği olan mobil dönüşüm ise günümüzde, satış ve dağıtım kanalı olan işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olarak kabul ediliyor.

Artan müşteri taleplerine hızlı ve doğru içerikle karşılık vermek, işletmelerdeki iş verimini artırıyor ve satış hedeflerine ulaşılmasında etkili oluyor.
Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak hibrit çalışabilme özelliğine sahip Logo Mobile Sales, işletmeye ve satış ekibine sağladığı faydalarla, sıcak ve soğuk satış süreçlerinin ve saha operasyonlarının kesintisiz, hızlı ve verimli yönetilmesini sağlıyor, müşteri memnuniyeti odaklı altyapısıyla rekabet gücünün artmasına yardımcı oluyor. 

Saha verilerinin ve yeniliklerin gerçek zamanlı incelenebilmesini ve sahadaki süreçlere anlık müdahale edilebilmesini sağlayan Logo Mobile Sales, sıcak ve soğuk satış saha otomasyonuna ihtiyaç duyan işletmelerin mobil dönüşümüne çözüm sunuyor. 

Logo Mobile Sales saha satış otomasyonuyla; 
• Ürünler ve rakip ürünler hakkında raftaki/ stoktaki miktar ve fiyat bilgilerinin penetrasyon raporları alınabiliyor, uydu konumundan müşteri koordinatları görüntülenerek müşteri cari hesap lokasyonuyla karşılaştırılabiliyor, satış ekibinin anlık izlenmesi sayesinde saha ekibinin etkin yönetimi sağlanabiliyor.
• Android mobil cihazlar ve el terminalleriyle barkod okuma özelliği sayesinde, müşteriyle görüşme anında sipariş, fatura ve tahsilat işlemleri, sipariş formunun merkeze iletilmesi ve girişinin yapılması beklemeden gerçekleştirilebiliyor.
• Araçlar için özel üretilen bluetooth yazıcı setleriyle satış faturası basılabiliyor. 
• Rapor tasarım aracıyla kişiselleştirilmiş raporlar hazırlanabiliyor, müşteriye anlık bilgi veren mobil raporlar düzenlenebiliyor.

221 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön