• 22 Ocak 2021 / Cuma 15:33
Yalçın Aydın

Yalçın Aydın

IT Direktörü

Yalçın Aydın, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümü mezuniyetinin ardından 1996 yılında başladığı Garanti-Koza İnşaat’ta 2004 yılında “Bilgi Teknolojileri Müdürü” olarak görevine devam etmiştir. 2016 Ağustos ayında firmanın he

Yalçın Aydın

IT Direktörü

Son Yazıları

Müşteri memnuniyetinde zirvede olabilmek için tüm süreçlerde planlama ve süreç yönetimi şarttır

Çözümümüz sayesinde, daire teslim süreçlerinin yönetimi, planlaması ve raporlamaları tamamlanarak müşteri memnuniyeti ve başarı sağlanmıştır.

1948 yılında Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 66 yıllık inşaat müteahhitliği ve 33 yıllık gayrimenkul geliştirme denetimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup 2004 yılından itibaren yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en eski ve deneyimli taahhüt gruplarından biri olan GARANTİ KOZA, uzun ve köklü geçmişi boyunca, sektörün ve ekonomik eğilimlerin doğrultusunda, pek çok farklı ortaklık yapılarında başarıyla hizmet vererek dönemin beklenti ve eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yapmıştır.

GARANTİ KOZA, 66 yıl boyunca taşıdığı güvenli ve güçlü yapısı, uzman ve öncü geçmişi ve pek çok ülkede tamamladığı değişik projelerden kazandığı geniş deneyim ve değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyet ve kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

GARANTİ KOZA, dinamik ve daha girişken bir pazarlama stratejisi ortaya koyarak Türkiye ve komşu ülkelerde inşaat taahhüt ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğunu kanıtlamayı hedef seçmiştir.

“Müşteri memnuniyetinde zirvede olabilmek için her süreçte planlama ve süreç yönetimi şarttır” esası ile projeye başladık. Hedefimiz satışı gerçekleşen dairelerin, müşterilerin davet edilmesi ile sunum ve teslim süreçlerini kapsamakta idi. Bu hedefler doğrultusunda, önceliğin projeler bazında mevcut daireler için müşteri davetlerinin oluşturulması ve yönetimi olduğu ortak kararına vararak ilk çalışmalarımızı bu konuda yoğunlaştırdık. 

Müşteri davetleri ve yönetimi konularındaki çalışmalarımızı tamamladıktan bir sonraki hedefimiz ise davetler için düzenlenmesi gereken ziyaretler ve bu ziyaretlerin yönetimi idi. Bu konuda da Garanti Koza’nın tecrübesini de yanımıza alarak geliştirmelerimize devam ettik ve müşteri davetleri ile ilgili düzenlenen ziyaretlerin takibi konulu yönetim, raporlama süreçlerini tamamladık. Ziyaretler sırasında, mekanik, elektrik, ince ve kaba inşaat hususlarındaki tüm tespitler ve bunlar için gerekli aksiyonların hızla alınabilmesi ve takip edilebilmesi konularında da çözümlerimizi sunarak başarı sağladık. 

Tüm süreçlerde başarılı olmamızda rol alan diğer önemli etkenler ise kullanıcılar için kolay, pratik ve esnek kullanım ortamını sağlamaktı. Süreç geliştirme ve yönetimi, proje analizi ve danışmanlığı konularında tecrübeli ekibimizin titizlik ile yürütmüş oldukları çalışmalar ve kullanıcı taleplerine hızlı dönüşlerimiz bu etkenleri de başarı ile yönetmemizi sağladı.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.”
Ben Sweetland

 

190 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön