• 5 Ağustos 2020 / Çarşamba 22:04

eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım ile göreve gelişinin 2. ayında sohbet ettik

eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım ile göreve gelişinin 2. ayında, e-dönüşüm uygulamaları, eFinans’ın geçmişi ve gelecek hedefleri ile ilgili sohbet ettik.

eFinans olarak 2018 Nisan ayından itibaren (%100) QNB Finansbank iştiraki olduk. Ben eFinans’ın kuruluş aşamasından beri işin içindeyim ve projenin fikir ortaklarından biriyim. Mayıs ayında ise genel müdürlük görevine atandım. Kısa süre içerisinde gerçekleştirmeyi planladığımız büyük hedeflerimiz var. Bu doğrultuda ekibimize yeni çalışma arkadaşları katıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından Cybersoft ile birlikte 2013 yılında başlattığımız ortak proje ile Özel Entegratörlük iznimizi aldık. Bu tarihten itibaren sürekli büyüme ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Önümüzde ki dönemde hizmetlerimizi Finansal ürünler ile daha fazla destekleyerek e-dönüşüm sektöründe pazar payımızın artarak devam edeceğini düşünüyorum. Özel Entegratörler arasında yapılacak olası bir e-dönüşüm uygulamaları pazar payları analiz çalışmasına biz de destek veririz.

Finans sektöründe hem bireysel hem de tüzel bankacılık hizmetleri her geçen gün daha fazla dijitalleşecek. Bizde eFinans olarak bu dijitalleşme sürecinde kendimizi bir Fintech olarak konumlandırmak ve yeni ürün ve çözümlerimiz ile hem Finans hem de e-Dönüşüm alanında ilklere imza atmak istiyoruz. Yakın zamanda e-Defter çözümlerimiz ile entegre online mali analiz hizmetini sunmaya başladık. 2014 yılından beri de e-Fatura finansmanı yapıyoruz. 2018 yılı içerisinde yeni ürünler ile hizmet yelpazemizi genişleteceğiz.

Bugüne kadar 150’ye yakın ERP yazılımı ile e-Dönüşüm uygulamaları kapsamında entegrasyonumuzu tamamladık. Bu sayı her geçen gün artıyor. Türkiye’de 1.000’den fazla yazılım firması ve yazılım var.

eFinans olarak tüm işbirliklerini açığız.

252 kez görüntülendi. 03.09.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön