• 22 Ocak 2021 / Cuma 14:44
Yaşar Demir

Yaşar Demir

Yönetim Kurulu Başkanı

Yaşar DEMİR 1966 yılında Bitlis’te doğdu. Eğitimini Bitlis’te tamamladıktan sonra 1978 yılında İstanbul’a yerleşti. 12 yaşında aydınlatma sektöründe iş hayatına başladı. İş hayatında gösterdiği yüksek başarı üzerine ilk patronunun verdiği iş imkânı ile 1987 yılında kendi işinin başına geçti. İşine ve çalışanlarına verdiği önem ile 25 yılını dolduran Özcan Aydınlatma, sektörün öncü firmalarından olmayı başardı. Yaşar DEMİR yenilikçi ve ufku açık bir kişiliğe sahip olduğu için hem ülkemize hem de dış ülkelere hizmet vermeye devam ediyor. İşinin yanı sıra kültürümüze de önem vererek halk oyunlarında dansçı, eğitmen ve idareci olarak hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Yaşar Demir

Yönetim Kurulu Başkanı

Son Yazıları

Özcan Aydinlatma, Kurumsal Çözümlerinde Teknolojiyi Yakindan Takip Etmeyi İlke Haline Getirmiş Bir Firmadir.

“Özcan Aydınlatma bünyesindeki her işlem daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik bir şekilde takip edilebiliyor.”

1987 yılında Yaşar Demir tarafından kurulan Özcan Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.;  iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. Yılda 1 milyon adet üretim yapmakta olup 10.000 m2 üretim tesisi, 4 mağazası, zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla, Özcan Aydınlatma hem tüketicilere en iyi hizmeti vermek için çalışmakta hem de dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satış temsilcileri ve bayi ağıyla, iç mekan aydınlatması alanında ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır. 30’dan fazla ülkeye parlak fikir ihracatı yapmaktadır.

Şirketimiz, İSİAD’ın düzenlediği “7 Tepeden 7 Kıtaya Başarı Ödülleri” töreninde, 2012 yılının ihracatçısı ödülüne layık görülmüştür. “Aydınlatmada Şıklık” sloganıyla yola çıkan Özcan, sözün gücünü de arkasına alarak emin adımlarla ilerlerken, kalitesi ve estetik ürün portföyü sayesinde kazandığı saygın ve özgün çizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Küresel oyuncu olma yolundaki iddiasını ciddi yatırımlar yaparak somutlaştırmaya devam eden Özcan Aydınlatma, son olarak 2011 yılında Küçükköy’de bulunan, yönetim merkezi olarak da kullanılan Showroom’unu faaliyete geçirmiştir. Mekanlara değer katan parlak fikirler için Özcan Aydınlatma.

Özcan Aydınlatma bünyesindeki her işlem daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik bir şekilde takip edilebiliyor.

Özcan Aydınlatma, kurumsal çözümlerinde teknolojiyi yakından takip ederek günün gerektirdiği yeniliklerden maksimum faydalanmayı ilke haline getirmiş bir firmadır.

Her zaman kendini yenilemeyi hedef alan Özcan Aydınlatma, hizmetlerini daha iyi yürütebilmek için yaptığı araştırmalar sonucunda Nebim ile işbirliğine başlamıştır. 

Nebim’in 2011 yılında lansmanını gerçekleştirdiği Nebim V3 ERP ile tüm işleyişlerini daha profesyonel olarak yürütebilmektedir. Yaklaşık iki yıldır Nebim V3 ile Özcan Aydınlatma bünyesindeki her işlem daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik bir şekilde takip edilebiliyor.

Özcan Aydınlatma’nın sürekli kendini yenileme hedefini, işbirliği içerisinde olduğu Nebim firmasında da görüyor olmak, bu işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğinin göstergesidir.

235 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön