• 22 Ocak 2021 / Cuma 15:40
Şeref Burak Özaydemir

Şeref Burak Özaydemir

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Şeref Burak Özaydemir, Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak grubun Yardımcı Sanayi Faaliyetlerinde ve Merkez Fonksiyonlarından sorumlu olarak grupta 14 yıldır çalışmaktadır. Bilkent Elektrik Mühendisliği Lisans Programından sonra Stanford Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisansını ve INSEAD MBA Programlarını tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Şeref Burak Özaydemir

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Son Yazıları

Sanayi Ağirlikli Grubun Üretim Süreçlerine Hâkimiyeti Kritiktir.

“Kurulan sistemin gelecekteki üretim, planlama, bakım ve kalite süreçlerimizdeki bilişim çözümlerimizin temel taşı olacağını düşünüyoruz.”

Endel Şirketler Grubu, Beyaz Eşya yardımcı sanayi ve Kiremit sektörlerinde faaliyet gösteren, Eskişehir, Gebze, Ankara ve Manisa’da 1800 kişiye istihdam sağlayan 8 işletmeye sahip bir şirketler topluluğudur. Beyaz Eşya sektöründe Bekel, Kabel ve Endel şirketleri ile Arçelik, Bosch-Siemens, Vestel, Candy ve Fagor gibi Türkiye ve Avrupa’nın lider Beyaz Eşya üreticilerinin tercih edilen tedarikçisi konumundadır. Bu sektördeki kalite altyapısı Bureau Veritas firmasının TS-16949 denetimleri ile tescil edilmiş ve Ar-Ge konusunda odağı ile müşterilerine ürün ve proses tasarım desteği verebilir konumdadır. Grup, Kiremit sektörünün lider markası Kılıçoğlu ile 1927 yılından beri Türkiye’nin çatılarına hizmet vermekte ve günümüzde Sistem ve Servis ile birlikte Komple Çatı Çözümleri sunmaktadır.

Kurulan sistemin gelecekteki üretim, planlama, bakım ve kalite süreçlerimizdeki bilişim çözümlerimizin temel taşı olacağını düşünüyoruz.

Endel Şirketler Grubu, tüm iş süreçlerini merkezdeki data merkezi üzerinden sürmektedir. Bu yapı ile yönetsel süreçlerde hızlı bilgi erişimi, etkin karar verme ve verimli iş akış takibi amaçlanmaktadır. Bu çevrimin doğru çalışması için önemli ön şartlardan biri sistem verilerinin güncellik ve detay açısından kalitesidir. Sanayi ağırlık grubun üretim süreçlerine bu anlamda hâkimiyeti kritiktir. Egebimtes firmasının MAS sistemi ile üretim süreci için grubumuzun ihtiyaçlarına uygun, anlık veri takibi ve süreç performans geri bildirimi sağlayan bir yapının 5 ayrı işletmemizde kurulmasını sağladık. Bu noktada grubumuzun Bilgi Yönetim Sistemleri Ekibi ile Egebimtes firmasının ekibinin ortak bir takım halinde çalışma ve özel taleplerimiz konusunda gösterdikleri uyum çok kritik başarı faktörü olmuştur. Kurulan sistemin gelecekteki üretim, planlama, bakım ve kalite süreçlerimizdeki bilişim çözümlerimizin temel taşı olacağını düşünüyoruz. 

267 kez görüntülendi. 27.08.2019 tarihinde eklendi.
Yukarı Dön